Nederlandse
Filosofie
Olympiade




Nederlandse Filosofie Olympiade 2019

De achtste editie van de Nederlandse Filosofie Olympiade werd op 8 en 9 maart 2019 georganiseerd in samenwerking met het docententeam van de bacheloropleiding Philosophy, Politics and Society (PPS) van de Radboud Universiteit Nijmegen. De winnaars worden uitgenodigd om deel te nemen aan de International Philosophy Olympiad 2019 in Rome.

Eerste plaats


Nino Corak
GSG Leo Vroman, Gouda

Gold Medal NFO 2019

Tweede plaats


Danique Poppe
Lyceum de Grundel, Hengelo

Silver Medal NFO 2019

Derde plaats


Ruben Albertsboer
CSG Reggesteyn, Nijverdal

Franka de Bruin
Stedelijk Gymnasium Nijmegen

Meta Klijn
Gymnasium Felisenum, Velsen-Zuid

Yrsa Rademaker
Hermann Wesselink College, Amstelveen

Bronze Medals NFO 2019

Eervolle Vermelding


Andrea Fortuin
Stedelijk Gymnasium Leiden

Dilara Bilgic
Gymnasium Amersfoort Johan van Oldenbarnevelt

Nikolaos Psomas
Wolfert Tweetalig, Rotterdam

Honorable Mentions NFO 2019

Nederlandse Filosofie Olympiade 2018

De zevende editie van de Nederlandse Filosofie Olympiade vond plaats op 26 en 27 februari 2018. De workshops en lezingen werden verzorgd door de docenten van de bachelor Philosophy: Global and Comparative Perspectives van de Universiteit Leiden. De deelnemers die op de eerste en tweede plaats zijn geëindigd worden uitgenodigd om deel te nemen aan de International Philosophy Olympiad, die van 23 tot 27 mei in Bar, Montenegro, zal plaatsvinden.

Eerste plaats


Lukas Graff
Stedelijk Gymnasium Leeuwarden

Eerste plaats

Tweede plaats


Daantje de Leur
Stedelijk Gymnasium Haarlem

Tweede plaats

Derde plaats


Thea Harrison
Wolfert Tweetalig, Rotterdam

Derde plaats

Nederlandse Filosofie Olympiade 2017

De zesde editie van de Nederlandse Filosofie Olympiade vond plaats op 20 en 21 januari 2017. Dit jaar waren er gedeelde eerste en tweede plaatsen. We wensen alle deelnemers aan de International Philosophy Olympiad, die van 25 tot 28 mei in Rotterdam zal plaatsvinden, heel veel succes!

Eerste plaats


Eline Hoogers
Gemeentelijk Gymnasium Hilversum

Ajuna Soerjadi
Stedelijk Gymnasium Nijmegen

Eerste plaats

Tweede plaats


Laura Evers
Christelijk Gymnasium Sorghvliet, Den Haag

Pascal Ouelette
Helen Parkhurst, Almere

Tweede plaats

Derde plaats


Daniël Valk
CSG Reggesteyn, Nijverdal

Derde plaats